یه تشکر

 یادتونه ترم اول آقای وجدانی می گفتند قدر کارشناسی رو دونید دیگه تکرار نمیشه  من که الان دانشجوی دکترایم و خیلی اون زمان فعال بودم حسرت اون روزا رو می خورم  حالا ما ترم آخریم و تموم شد ! 4سال که دیگه تکرار نمیشه و یک عمر بهمون گفتند  دوران لیسانس  می تونه روزهای عمر آدم باشه و دیگه تکرار نمیشه !

تموم شد ! دیگه  تکرا ر نمیشه 4سال از بهترین لحظه های زنگیمون ! بزرگ شدیم انگار !

 تجربه هاش غنیمتی برای فردا و خاطره هاش  قابی خوشرنگ  توی دلها!

زهراجون اول  ازت تشکر می کنم  به خاطر همه زحمت هایی که کشیدی  همین طور از نداجون منصوری و ناهید

ممنون که عذر خواهی می کنی عزیزم (این جمله  به این معناست که عذر خواهی  کردن شجاعت و بصیرت می خواد که شما دارین )

لا اقل من که شما رو می شناسم  می دونم که اگر کاری رو انجام دهید تموم سعی تونو برای انجامش می کنید !

از مشورت کردن هاتون ممنون اینکه نظر دیگران براتون  مهم بود

 خیلی جوش و حرص خوردین ! که همه کار یک طرف  حوش و حرصش یک طرف

مراسم خوبی بود و خاطره انگیز  همه تلاششونو کردن ... از اینکه دوستان نازنینمو با خانواده های گرامیشون  دیدم بسیار مسرور شدم ...

 ولی اگه بگیم  عالی بود و مشکلی نداشت و کسی حق ایراد نداره (لا اقل به نظر من   اصلا درست نیست )

اگر  چیزی  مورد پسند  واقع نشد کسی از چشم شما نمی بینه عزیزم  این یک کار گروهی بود  ومیشه در جای دیگه جستجو کرد  به معنی رد و نادیده گرفتن زحمت ها ی دوستان  هم نیست !

 از گله و نقد هم  کسی نباید ناراحت بشه  چون همیشه به بهتر شدن کارها کمک می کنه (لا اقل  خود من تجربه اش را خیلی داشتم )

از اینکه وقت گذاشتید و موقع درس و پروژه به این کار پرداختید سپاس!

اول  یک عذرخواهی هم می کنم  باید نقشم در اجرای این برنامه  پررنگ  می بود ولی  به خاطر اینکه جای دیگر درگیر بود (لازم باشه توضیح می دم ) نشد !هر جند دوست داشتم در حد توان کاری بکنم و خودتون بهتر می دونید  ولی نمی دونم چرا نشد  بالاخره توی کارهایی که  برای  دیگران می کنیم دوستان هم کلاسی که الویت دارند !

 دوم : به نظر جشن فارغ التحصیلی  گرایش مرتع بود تا محیط زیست ! می شد  اجراها به نحوی باشه  که اعتدال  دو گرایش برقرار باشه (این  یک کار گروهی بود ) و به نحو وحشتناکی  به چشم می خورد از فیلم تا عکس و...(البته دوستان مرتعی که  اکثرشون  از دوستان هستندبسیار محترمند حتی ممکن است به من خرده بگیرند ) ولی این مراسم ها فرصتی برای با هم بودن است  و دوستی ها بیشتر خودشو نشون میده ! پس چخه بهتر  که انصاف و اعتدال بر قرار می شد

البته تقصیر ما هم بود باید پر رنگ تر بودیم در حد شبرنگی بودن (بچه های ما  بچه های خوبیند  یه سنگینی و وقار خاصی دارند  شادی های خودشونو رو هم دارند  ولی دلیلی نداره حتما سر و صدا کنند که شادیشونو نشون بدن )

 من نفهمیدم چرا متن ما خونده نشد !

جای تک تک دوستانی که نبودند خالی بود ( دوستانی که نبودید :خداییش  ما  خیلی یادتون کردیم  چیزی هم نمی گیم که دلتون بسوزه که چرا نبودید  نه ! البته برای خودش خاطره انگیزیشو داشت ولی  اگر همه با هم بودیم بهتر بود  شاید ساده تر  بهتر بود ..)

پیشنهاد می کنم بعد امتحانا یه جمع صمیمی داشته باشیم (در حد  یه نوشیدنی و  عکاسی کردن و مرور خاطرات ولی همه باشیم )

مجری محترم که  جاهایی رعایت ادب رو نکرد(البته باید به کار ایراد گرفت نه به شخصیت  البته آقای محبی گفتند حرفهای مجری  در مورد خانم دکتر کمرشونو شکسته  البته ما نمی گیم در  این حد ببخشید ما  حرفهای  دانشجویان که همیشه  پشت سر استاد حال  یکی جلوی استاد  و ما داغ ؟؟؟؟  ) ولی  برای این جشن مناسب نبود شاید  جای دگر مناسب  ! مجری جشن فارغ التحصیلی  باید کمی سنش بالاتر می بود و با اساتید و رویس دانشکده گفتگوی بیشتر و بهتری  می داشت (حالا که تموم شده !)

   عکاسی تکی و فیلمبر داری  میشد انجام شود  اگه هزینه ای میشد همانجا می کردیم  ولی بود

 کار نواختن پیانو کار قشنگی بود .

جای  برخی اساتید خالی بود (حتما عزیزان گرفتار بودند نمیشه از دستشون ناراحت بود و قضاوت کرد )

 همه بچه ها فیلم مستند و عکس و خلاصه هر چه یادگاری  هست رو می خوان !کسی لطفا بگوید از کجا بگی ریم !

شکر خدا همه سلامتیم و تونستیم  جشن خاطره انگیز (البته غم انگیز  به خاطر جدایی ها ) داشته باشیم

خدا نگاهشو از ما نگیره و ان شاءا.. بتونیم  بزودی زود جشن فارغ التحصیلی ارشد و دکترا  رو هم بگیرم (هر چی جلوتر می ریم  از هم انگار جداتر !)

تا خدا چه بخواهد !

آرزوی سلامتی و با هم بودن !

/ 0 نظر / 6 بازدید