سایپا  تازگی ها خیلی با محبت شده  و داره یه کارایی برای محیط زیست می کنه  امید واریم  از جنبه تبلیغاتی  فاصله بگیره و ان شا ءا... بقیه یاد بگیرند  !

*نام تیبا، درحالی یکشنبه گذشته برای خودروی مینیاتور سابق انتخاب شد که شرکت سایپا از اوایل امسال فراخوانی را برای انتخاب نام جدید اعلام کرد و ایرانیان بسیاری نیز نامهای مورد نظر خود را به این فراخوان فرستادند. نتایج اولیه این فراخوان نشان می داد که نام های وابسته به طبیعت نظیر آهو، مارال، رخش، غزال و... بیش از دیگر نام ها مورد نظر ایرانیان بوده است. سرانجام نیز نام تیبا، به معنای آهو، از سوی سایپا، که به تازگی حامی آهوی ایرانی شده است برای این خودرو برگزیده شد تا طبیعت نیز سهمی از این تولید صنعتی داشته باشد.
خودروی تیبا، از جمله خودروهای سازگار با محیط زیست است که خط تولید آن یکشنبه گذشته توسط شرکت سایپا در کاشان به بهره برداری رسید.

*"طرح جامع حفاظت از آهوی ایرانی » همکاری مشترک سایپا و سازمان محیط زیست است.
این شرکت خودروسازی با شعار «سایپا حامی محیط زیست» وعده داده که به مدت 5 سال از آهوی ایرانی محافظت کند و قرار است تا پایان اردیبهشت ماه سازمان محیط زیست طرح جامع خود را به شرکت سایپا ارائه دهد(کارشناسان ماکه میگن که این کار مثبته  البته به شرط و شروطی وهر اقدامی که در زمینه مطرح کردن بحث حیات وحش، انتشار اطلاعات در این باره و با برنامه ریزی های مستمر صورت بگیرد، مثبت است)


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: تیبا , حامی محیط زیست


تاريخ : پنجشنبه ٢۳ اردیبهشت ۱۳۸٩ | ٩:۱٠ ‎ب.ظ | نویسنده : فرزانه مشرقی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.